dílová sukně do pasu vel. 32 - 56 - tištěný střih Caramilla

Kód: 7493
Neohodnoceno
189 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Střih Caramilla na krásnou dílovou sukni do pasu ve velikosti 32 - 56.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Dílová sukně do pasu, která je v pase a přes boky užší a postupně se rozšiřuje. Slušivá - točivá :-)

Sukni lze šít do pásku nebo pevného zakončení v pase bez pásku. Vždy ale u sukně musí být na boku zip. Proto je šití vhodné spíše pro pokročilé. Obsahuje dvě verze střihu: z 8 a ze 16 dílů.

Lze šít na běžném šicím stroji.


 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • 1 vytištěný list se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem sukně, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti


Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny
pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití sukně a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • skrytý zip
  • pasovka
  • háček nebo knoflík
  • a třeba vyberete i některou látku - ideální bude lehčí tkanina, třeba bavlněné plátno (jejich nabídku průběžně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: sukně, šaty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: