dlouhá spirálová sukně "vlna" vel. 32 - 56 - tištěný střih Caramilla

Kód: 7492
265 Kč / ks 219,01 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Střih Caramilla na parádní dlouhou spirálovou sukni "vlna" ve velikosti 32 - 56.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Mnoha švadlenkami otestovaný střih Caramilla na parádní dlouhou spirálovou sukni "vlna" ve velikosti 32 - 56.

Velmi populární sukně se spirálovým efektem, který vytváří zajímavý "kanýrek" plný malých vlnek. Lze šít jak jednobarevnou nebo z jednoho druhu látek, tak různě barevné a patchworkové. Obsahuje variantu do pevného pasu i do nápletu. Sukni lze nosit též jako těhotenskou - je do pružného pasu, případně ji pod bříškem můžete ještě mírně vykrojit.

Střih je určen pro pokročilé a je vhodné mít na šití overlock (kvůli zapravení obnitkou dole). V návodu je ukázán i postup pro běžný šicí stroj.

 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • 1 vytištěný list se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem sukně, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti


Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny
pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití sukně a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • náplet
  • plochá galonová guma (ideálně 2 cm, cca 1 metr)
  • a třeba vyberete i některou látku (jejich nabídku průběžně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: sukně, šaty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: