zavinovací šaty vel. 34 - 56 - tištěný střih Caramilla

Kód: 1845
409 Kč / ks 338,02 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Tištěný střih Caramilla na krásné zavinovací šaty v několika verzích vhodné i na kojení nebo jako těhotenské ve velikostech 34 - 56. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? Nebo se vám prostě jen tiskout a slepovat nechce? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Mnoha švadlenkami otestovaný střih Caramilla na krásné zavinovací šaty v několika verzích vhodné i na kojení nebo jako těhotenské ve velikostech 34 - 56.

Střih obsahuje verzi předního dílu pro těhotné i netěhotné. Podle střihu lze šít buď střih jen s jednou zavinovací stranou, aby se přední část nerozjížděla při nošení (vhodné pro těhotné) a nebo se dvěma předními zavinovacími díly na volno (vhodné pro netěhotné a štíhlé).

Střih obsahuje tyto verze horního předního dílu: díl na větší prsa se záševkem, díl bez záševku na menší prsa

Střih obsahuje tyto verze rukávu: balonový rukáv, běžný rukáv, zkrácený vykrojený rukáv

Střih obsahuje tyto verze předního spodního dílu: rovný díl dolů (šaty lze ušít jako nezavinovací, hladké od podprsí dolů), lze krátit na tuniku; zavinovací díly

Šaty nejsou do A, pro širší střih je třeba rozšířit.

Šaty je vhodné šít z pružného materiálu s elastanem. Šly by také ušít z pevného materiálu, pokud by se na bok vložil zip.

Lze šít i na běžném šicím stroji pružnými stehy.

 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • vytištěné listy se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem možných verzí, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod, podle kterého zvládne ušít šaty i začínající švadlenka
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti

 

Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití šatů a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • pružná krajka na lemování u pružných materiálů a kojící verze
  • nepružná krajka u verze z nepružných materiálů
  • úpletový proužek, pokud nechcete lemovat krajkou nebo zakládat
  • a třeba vyberete i některou látku (jejich nabídku průběžně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: sukně, šaty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: