dětská kombinéza UŽŠÍ verze - tištěný střih Caramilla

Kód: 1617
449 Kč / ks 371,07 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Střih Caramilla na dětskou kombinézu (softshellovou, teplákovou, ...) s více variantami vzhledu ve velikostech 74 - 128 cm (UŽŠÍ VERZE).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Mnoha švadlenkami otestovaný střih Caramilla Střih Caramilla na dětskou kombinézu (softshellovou, teplákovou, ...) s více variantami vzhledu ve velikostech 74 - 128 cm (UŽŠÍ VERZE).

Střih obsahuje tělo kombinézy ve verzi užší a kapuci malé velikosti (zpracovanou do 3 variant). Kapuce je vhodná pro děti s menší hlavou nebo v slabé čepici.

Kombinéza je v pase mírně projmutá a lze ji šít v monha variantách zapínání, kapucí a typů zdvojených kolen.

Lze šít i na běžném šicím stroji.

 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • 2 vytištěné listy se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem možných verzí, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti

 

Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • nedělitelný zip
  • lemovací půlenou pruženku 18-20 mm (4-6 metrů dle toho, jak budete bundu moc lemovat či jen zakládat)
  • reflexní prvky nebo barevné nažehlovačky
  • a třeba vyberete i některou látku (jejich nabídku průběžně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: mikiny, bundy, vesty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: