dětská bunda variantní 74 -164 UŽŠÍ verze - tištěný střih Caramilla

Kód: 1278
425 Kč / ks 351,24 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Střih Caramilla na dětskou bundu (softshellovou, teplákovou, ...) s kapsami ve variantách pro začínající švadlenky i pro pokročilé ve velikostech 74 - 164 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Mnoha švadlenkami otestovaný střih Caramilla na dětskou bundu s raglánovým rukávem (softshellovou, teplákovou, ...) s kapsami ve variantách pro začínající švadlenky i pro pokročilé ve velikostech 74 - 164 cm (UŽŠÍ VERZE).

Bundu lze šít i na běžném šicím stroji.

Verze užší je vhodná pro děti normální (bez podvlékání tlustým svetrem) a štíhlé. Kapuce je vhodná na menší až normální hlavu bez silnější čepice.  U volby verze záleží též na vaší preferenci, jak má být oblečení volné, materiálu, ze kterého šijete.

 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • 2 vytištěné listy se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem možných verzí bundy, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod, podle kterého zvládne ušít kalhoty i začínající švadlenka
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti

 

Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití bundy a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • zip
  • lemovací půlenou pruženku 18-20 mm (4-6 metrů dle toho, jak budete bundu moc lemovat či jen zakládat)
  • reflexní prvky
  • a třeba vyberete i některou látku (jejich nabídku průběžně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: mikiny, bundy, vesty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: