dětská bunda s běžným rukávem variantní 74 -164 - tištěný střih Caramilla

Kód: 7633
496 Kč / ks 409,92 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Střih Caramilla na delší dětskou bundu/kabátek s běžným rukávem, kapsami ve verzi se špičatou nebo kulatou kapucou, kapucou s kšiltem ve velikostech 74 - 164 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Mnoha švadlenkami otestovaný střih Caramilla na delší dětskou bundu/kabátek s běžným rukávem, kapsami ve verzi se špičatou nebo kulatou kapucou, kapucou s kšiltem ve velikostech 74 - 164 cm. Součástí střihu je také verze kulaté kapuce s kšiltem a stojáčkem ke krku.

Bunda je mírně projmutá, pro kluky je lépe střihnout rovně bez projmutí.

Bundu lze šít i na běžném šicím stroji.

 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • vytištěné listy se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem možných verzí bundy, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod, podle kterého zvládne ušít kalhoty i začínající švadlenka
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti

 

Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití bundy a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • zip
  • lemovací půlenou pruženku 18-20 mm (4-6 metrů dle toho, jak budete bundu moc lemovat či jen zakládat)
  • reflexní prvky
  • kulatou pruženku 3 mm a brzdičky nebo koncovky na stahování kapuce u větších dětí
  • a třeba vyberete i některou látku (jejich nabídku průběžně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: mikiny, bundy, vesty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: