PRODÁVÁME YKK ZIPY

produkt_samostatny (9)

PRODÁVÁME YKK ZIPY

Pro někoho zdrhovadlo pro jiného zip. Název není podstatný, co ovšem důležité je, je kvalita. Protože dát si tu piplačku s přišitím zipu a po pár použitích zjistit, že je rozbitý, to opravdu dokáže člověka přivést k čirému zoufalství. Proč jsme tedy vybrali právě zipy YKK? No protože věříme, že jsou skutečně kvalitní a patří mezi světovou špičku.

 Pravdou je, že v tomto případě jsme nesáhli při výběru po českém ani evropském výrobci (YKK je původem japonský výrobce). Přesvědčily nás ale skvělé reference YKK zipů, velký výběr, inovativní přístup a zakázková výroba podle našich (i vašich) přání. A protože YKK má své továrny v několika evropských státech, zipy k nám přecijen necestují až takovou dálku.

Nabídku zipů neustále rozšiřujeme, tak ji pojďte omrknout :-)

TADY JE NAŠE NABÍDKA YKK ZIPŮ

 

SHÁNÍTE KONKRÉTNÍ ZIP A NENACHÁZÍTE?

Jestli potřebujete nějaký konkrétní zip a na našich stránkách ho nemůžete najít, neklesejte na mysli. Zipy průběžně objednáváme a je možné, že brzy bude skladem, nebo už dorazil a jen jsme ho nestihli vložit do obchodu.
Neváhejte nám tedy napsat dotaz na biaska.prouzky@gmail.com , nebo zprávu na naši FB stránku, případně klidně volejte na tel. 736 708 539.

YKK zipy můžeme také objednat přesně podle vašich potřeb. Je ovšem potřeba počítat s dodací lhůtou cca 8-12 týdnů.