sportovní šaty + sukně + tílko - tištěný střih Caramilla

Kód: 1298
279 Kč / ks 230,58 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Tištěný střih Caramilla na sportovní šaty ve velikostech 34 - 56. Podle jednoho střihu ušijete šaty, sukni i tílko ... jednoduše 3 v 1 ... a to se vyplatí :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? Nebo se vám prostě jen tiskout a slepovat nechce? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Mnoha švadlenkami otestovaný střih Caramilla na sportovní šaty. Podle jednoho střihu ušijete šaty, sukni i tílko (v tomto případě por vyšší postavy musíte upravit jen délku a u předního dílu dole zarovnat). Verze ldičkový hladký výstřih nebo se slzou (pro pokročilé).

Lze šít i na běžném šicím stroji pružnými stehy.

 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • vytištěný listy se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem možných verzí, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod, podle kterého zvládne ušít šaty i začínající švadlenka
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti

 

Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • průchodky (ideálně 5 mm s podložkou)
  • tkanice do pasu
  • úpletový šikmý proužek pro lemování, pokud nechcete stříhat vlastní, případně jemný náplet
  • a třeba vyberete i některou látku (jejich nabídku průběžně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: sukně, šaty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: