riflové kalhoty vel. 34 - 56, 3 typy postav - tištěný střih Caramilla

Kód: 2176
Neohodnoceno
279 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Střih Caramilla na riflové kalhoty (džínové, softshellové, plátěné, manšestrové, ...) pro 3 typy postav (užší, běžný, širší pas) a těhotenské kalhoty ve velikostech 34 - 56.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Mnoha švadlenkami otestovaný střih Caramilla na riflové kalhoty (džínové, softshellové, plátěné, manšestrové, ...) pro 3 typy postav (užší, běžný, širší pas) ve velikostech 34 - 56. Střih obsahuje provedení těhotenské se sníženým sedem, běžné do nápletu a řešení na pevný pas s poklopcem a zipem. Zároveň střih obsahuje i volitelná nabíraná kolena.

Kalhoty lze šít i na běžném šicím stroji.

 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • vytištěný list se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem možných verzí kalhot, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod, podle kterého zvládne ušít kalhoty i začínající švadlenka

  • střih na několik variant kalhot
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti

 

Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití kalhot a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • náplet nebo zip (10 cm nedělitelný, kovový)
  • galonovou pruženku (1-2 metry)
  • knoflík
  • a třeba vyberete i některou látku (jejich nabídku průběžně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: kalhoty, legíny, tepláky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: