pánské kalhoty a kraťasy vel. 44 -68 - tištěný střih Caramilla

Kód: 1708
349 Kč / ks 288,43 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Střih Caramilla na pánské dlouhé kalhoty, kalhoty s oddělovacími nohavicemi a kraťasy ve velikosti 44 - 68.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Mnoha švadlenkami otestovaný střih Caramilla na pánské dlouhé kalhoty, kalhoty s oddělovacími nohavicemi a kraťasy ve velikosti 44 - 68.

Střih obsahuje verzi krátkých kalhot/bermud + střih na prodloužení nohavic na dlouhé kalhoty. Součástí střihu je poklopec. Pas je řešen tak, že se nahoře přidá na zahnutí a dovnitř se dá guma nebo tkanička (ideálně obojí). Pokročilejší švadlenky zvládnou střih upravit i na verzi s pevným pasem dle návodu.

Kalhoty lze šít i na běžném šicím stroji.

 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • vytištěný list formátu A0 se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem možných verzí kalhot, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod, podle kterého zvládne ušít kalhoty i začínající švadlenka
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti

 

Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití kalhot a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • knoflík a zip do poklopce
  • galonovou pruženku (1-2 metry)
  • tkanici na zavazování (cca 3 metry)
  • koncovky na tkaničku
  • a třeba vyberete i některou látku (jejich nabídku průběžně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: kraťasy, kalhoty, legíny, tepláky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: