dívčí klasické kalhotky 74 - 164 - tištěný střih Caramilla

Kód: 2082
105 Kč / ks 86,78 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Střih Caramilla na dívčí spodní kalhotky ve velikosti 74 - 164.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Mnoha švadlenkami otestovaný střih Caramilla na dívčí spodní kalhotky běžného střihu ve velikosti 74 - 164 . Střih se skvěle hodí též na spodní díl plavek.

Kalhotky lze šít z jakéhokoliv pružícího materiálu s elastanem. Skvělý je bambus s elastanem, použít můžete i bavlnu s elastanem, prémiový funkční úplet s elastanem a další.  Na zapravení okraje můžete použít jemnou krajku nebo lemovací pruženku.

Klínek nemusí obsahovat elastan, hodí se na něj přírodní materiály.

Kalhotky lze šít i na běžném šicím stroji pružnými stehy.

 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • 1 vytištěný list formátu A0 se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem možných verzí kalhotek, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod, podle kterého zvládne šít i začínající švadlenka
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti

 

Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití kalhotek a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • krajka
  • pruženka
  • a třeba vyberete i nějakou látku (jejich nabídku postupně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: spodní prádlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: