dámské jednoduché kalhoty - tištěný střih Caramilla

Kód: 1758
Neohodnoceno
279 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Střih Caramilla na dámské jednoduché kalhoty (softshellové, plátěné, teplákové, ...) pro 3 typy postav (užší pas, běžný pas, širší pas)  ve velikosti 34 - 56.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rády(i) šijete, ale na slepování střihu nemáte dost trpělivosti, nebo vám chybí doma správná technika k vytištění a vhodné copycentrum nemáte poblíž? V tom případě máme řešení v podobě již vytištěného střihu.

Mnoha švadlenkami otestovaný střih Caramilla na dámské jednoduché kalhoty (softshellové, plátěné, teplákové, ...) pro 3 typy postav (užší pas, běžný pas, širší pas) ve velikosti 34 - 56.

 

Střih obsahuje provedení těhotenské (snížený sed), běžné do nápletu a řešení na pevný pas s poklopcem a zipem.

Střih dále obsahuje i volitelná nabíraná kolena.

Podle střihu ušijete pohodlné kalhoty se sportovním sedlem. Střih lze použít i na jiné typy kalhot - tepláky, manšestráky, pláťáky, ... . Zároveň lze střih zkrátit na kraťasy.

Kalhoty lze šít i na běžném šicím stroji.

 
Co vše zahrnuje cena střihu?
  • vytištěný list formátu A0 se všemi střihovými díly (papír vyšší gramáže, aby něco vydržel)

  • barevný krycí list s nákresem možných verzí kalhot, soupis potřebných a vhodných materiálů včetně spotřeby dle velikostí, tabulku velikostí, doporučené polohování střihu na látku, QR kód a odkaz na foto a videonávod, podle kterého zvládne ušít kalhoty i začínající švadlenka
  • na stránkách www.caramilla.cz najdete spoustu foto a videonávodů týkajících se šití a v související facebookové skupině také rady a zkušenosti

 

Střihy Caramilla v základní podobě jsou určeny pouze pro soukromé nekomerční využití. Není podle nich dovoleno šít na zakázku, na prodej, a to ani “pár kusů”. Jakékoliv šití za úplatu není podle střihů dovoleno.

Informace k možnosti použití střihu pro charitativní účely a další informace k licenčnímu využití naleznete na https://www.caramilla.cz/licence/

 

Co vše budete potřebovat na ušití a můžete spolu se střihem objednat v našem obchodě?

  • náplet (pro verzi pasu do nápletu)
  • zip (pro verzi na zip - nedělitelný kovový zip s aretací 10 cm
  • knoflík
  • galonovou pruženku - doporučená šířka 2 cm (1-2 metry)
  • a třeba vyberete i některou látku (jejich nabídku průběžně rozšiřujeme)

Doplňkové parametry

Kategorie: STŘIHY CARAMILLA
Typ střihu: kalhoty, legíny, tepláky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: