CO JSOU ŠIKMÉ PROUŽKY

 

produkt_samostatny (2)

                                          CO JE "ŠIKMÝ PROUŽEK"?                                     

Šikmý proužek (někdo používá výraz textilní proužek nebo lemovací proužek) je proužek látky střižený šikmo přes vlákno pod úhlem 45 stupňů, čímž se docílí větší pružnosti látky (bez ohledu na typ materiálu). Šikmé proužky jsou tak ideální pomůckou pro lemování okrajů (i oblých) oblečení, bytového i jakéhokoliv jiného textilu. Použitím šikmých proužků lze dosáhnout velmi snadno profesionálně vypadajícího lemování jakéhokoliv textilního výrobku.

A co víc, zvládne to v podstatě každý, až tak jednoduché to je.
 
CHCETE SE PUSTIT ROVNOU DO VÝBĚRU "TĚCH SVÝCH" PROUŽKŮ?
 linky_sikme_2

ODKUD NAŠE ŠIKMÉ PROUŽKY POCHÁZEJÍ?

Všechny šikmé proužky nakupujeme od osvědčených výrobců ze států Evropské unie (nejvíce ze Španělska). Ve většině případů se jedná o rodinné firmy, které se specializují na výrobu proužků a dalšího sortimentu textilní galanterie. Protože pro tyto firmy je jejich dobré jméno zásadní, velmi dbají na kvalitu materiálu i výroby. Výsledkem jsou nádherné proužky vyrobené z kvalitních látek.  Od těchto výrobců nakupujeme i paspule či pruženky.
 

JAKÉ ŠÍŘE PROUŽKŮ PRODÁVÁME?

Nejširší sortiment nabízíme v šíři 18 mm před přeložením. Dále u nás najdete proužky v šíři 20mm, 30 mm nebo již sešité proužky v šířce 7 či 10 mm.
 
 
STAČÍ VÁM POUZE KOUSEK PROUŽKU?
 
Není problém!
U nás můžete koupit šikmé proužky již od 0,5 m. My sice od výrobců nakupujeme celé role, ale s radostí Vám naměříme (samozřejmě certifikovaným měřidlem) a zašleme tolik, kolik opravdu pro svoje dílo potřebujete. Nemusíte kupovat celý návin, když Vám stačí kousek. Ušetříte peníze i místo :-)

 
MÁTE OBCHOD A CHTĚLI BYSTE PRODÁVAT TAKÉ TAK KRÁSNÉ PROUŽKY?
 
S radostí Vás zazásobíme :-). Stačí si vybrat vzory, barvy, šíře a šikmé proužky Vám budeme dodávat dle Vašich potřeb, ať už v podobě celých návinů (obvykle 20 nebo 25 m) nebo v již předpřipraveném množství dle domluvy (obvykle 2,3 nebo 5 m).
 
 
TEĎ UŽ VŠE PODSTATNÉ VÍTE, TAK SI POJĎTE VYBRAT PRÁVĚ "TY SVOJE" PROUŽKY
 
 
DSC_1540 (2) DSC_1567 (2) DSC_1584 (2) DSC_6765 (3) IMG_20190505_164445 DSC_9817 (3) DSC_9807 (2) DSC_4921